site logo


اینستاگرام لاو فور گیم

Follow

گروه لایف فور گیم

Join

دانلود نرم افزار Xampp شبیه ساز وب سرور

XAMPP نرم افزاری جهت توسعه طراحی شده‌است تا به طراحان سایت و برنامه نویسان اجازه آزمایش کارهایشان را روی کامپیوتر خودشان بدهد بدون اینکه نیاز به دسترسی به اینترنت داشته باشند آن ها حتی با داشتن حداقل اطلاعات راجع به نصب نرم افزارهایی همچون MySQL, PHP, Apache بتوانند آن ها را به راحتی و بدون هیچ دردسری به صورت اتوماتیک نصب، پیکربندی و یکپارچه سازی کنند. در واقع می توان گفت نرم افزار XAMPP برای اجرای کدهای php در سیستم شما و به صورت localhost می باشد تا با لوکال نمودن کامپیوتر شخصی خود بتوانند کارهای خود را قبل از آپلود کردن و تست آن بر روی هاست اصلی، بر روی کامپیوتر خود تست کنند و این باعث شده تا XAMPP یکی از پرکاربرد ترین نرم افزارها برای برنامه نویسان پی اچ پی است.

همچنین شما برای راه اندازی گیم سرور هایی مانند Samp و Mta باید از دیتابیس استفاده کنید .

آموزش استفاده از نرم افزار :

برای راه اندازی و شروع Apache و MySQL ابتدا نرم افزار را نصب کنید . (درصورتی که قبل از باز شدن فایل نصبی اروری دریافت کردید روی تایید کلیک کرده و منتظر بمانید تا فایل نصبی اجرا گردد)

پس از پایان استخراج فایل ها و اتمام عملیات استخراج شما با مراجعه به آدرس C:/xampp فایل xampp-control را اجرا کنید.

پس از اجرا شدن برنامه فقط گزینه های Start رو به روی Apache و MySQL را فعال کنید و مطمعن شوید که هر دو سبز میشود.(در صورتی که سبز نشد منتظر بمانید ..حداقل 10 ثانیه..)

با باز کردن مرورگرتون و جستوجوی localhost/phpmyadmin لوکال هاست خود را باز کنید و تمام .

برا
❤ برای حمایت از ما کافیست در چنل دیسکورد گیمز فور آنلاین عضو شوید

discord.com/invite/zNeUXGQC4s

پروژه
های جاری

آپدیت سایت 80%
لیست سرور ها 70%

وبسایت لایف فور گیم سال 1399 با هدف مرجعی بروز در زمینه گیم ایران ساخته ‌شد و خوش حالیم توانسته ایم رضایت کاربران مون رو بدست بیاریم